LASH LIFTI ehk ripsmete lamineerimise TÄIENDKOOLITUS

Probleemid lash liftis

Lash lifti täiendkoolitus on hea valik, kui soovid täiendada oma teadmisi peale Lash Lift Basic baaskoolituse läbimist või kui oled osalenud mõnel teisel ripsmete lamineerimise koolitusel, aga tunned, et sellest jäi väheks.
Empty space, drag to resize
  59€  79€ 
Write your awesome label here.


Mida koolitus sisaldab?

  • 6 teooriavideot
  • 2 videodemo modellil
  • Koolitaja tugi

Ligipääs 1 kuuks

Uute teadmiste omandamiseks, nende rakendamiseks ning lõputöö sooritamiseks on Sul aega üks kuu.

Pädevust tõestav tunnistus

Koolituse läbimisel saad tunnistuse, mis kinnitab Sinu osalemist täiendkoolitusel ning uusi värskeid teadmisi. 

Täiendkoolitusel omandatavad teadmised

Antud lash lifti täiendkoolitusel käsitletakse enamlevinuid murekohti, mis esinevad ripsmete lamineerimiseks. Selgitatakse miks vead tekivad ja kõigele leitakse ka lahendus.

Koolitusel saad teada mis on ripsmete mittekooldumise põhjus. Kas ja kuidas võivad rolli mängid hormoonid rolli lash lifti mõjus ja kestvusel.

Samuti saad teada mismoodi teostada lash lifti protseduur, kui kliendi silmad ei lõpeta vesistamist jne. Lisaks murtakse mitmeid lash lifti müüte.

Täispikkades videodemonstratsioonides õpetatakse kuidas parandada ebaõnnestunud koolutust ja kuidas taastada ületöödelduid ripsmeid. 
Tutvu OMA Koolitajaga

Kelli Pärnapuu

Mulle väga meeldib end kursis hoida oma eriala uusimate trendide, tehnikate ja toodetega - see hoiab mind pidevas arengus ning ei lase mugavustsooni laskuda, vaid innustab pidevalt edasi arenema. Õnneks ilumaailmas toimub alati midagi põnevat, seega ei pea ma muret tundma, et ühel hetkel ilu loomine minu jaoks igavaks ning rutiinseks muutuks.

Samuti meeldib mulle oma teadmisi ja avastusi teistega jagada ning olen otsustanud teha seda just veebikoolituste formaadis. Tunnen, et sellisel viisil on õppekeskkond oluliselt pingevabam ja õpilane saab teadmisi omandada oma valitud kohas, ajal ning tempos.

Alates 2023a. on mul ka suur au teha koostööd maailmakuulsa lash lifti koolitaja Uliana Shchepeleva'ga, kes on tuntud ka Lashmother Uli'na. Olen tema rahvusvahelistel veebikoolitustel master trainer, kes aitab ja juhendab erinevaid õpilasi nende õppeteekonnal terve üle maailma.
Keeled mida räägin: eesti ja inglise.

Rohkem infot koolitaja kohta leiad siit

Created with