RIPSMETE LAMINEERIMISE EHK LASH LIFTI baasKOOLITUS

Lash Lift Basic

Lash Lift Basic baaskoolitus on hea valik, kui soovid alustada karjääri ilumaailmas pakkudes oma klientidele lash lifti ehk ripsmete lamineerimist. Koolitus sobib hästi ka teadmiste värskendamiseks, kui Sinu viimasest lash lifti koolitusest on palju aega möödas. 
Empty space, drag to resize
  99€  
Write your awesome label here.


Mida koolitus sisaldab?

  • 1 demo modellil
  • 14 teooriavideot
  • Koolitaja tugi
  • -10% soodustust toodetele
  • -20% pääse LLM koolitusele

Ligipääs 1 kuuks

Uute teadmiste omandamiseks, nende rakendamiseks ning lõputöö sooritamiseks on Sul aega üks kuu.

Pädevust tõestav tunnistus

Koolituse  läbimisel saad tunnistuse, mis kinnitab Sinu osalemist koolitusel ning uusi värskeid teadmisi. 

KKK

Millal koolitused toimuvad ja kuidas osta?

Koolitused toimuvad 24/7, Sinu valitud ajal, kohas ja tempos. Ostmiseks vajuta koolituslehe päises olevat nuppu "Soovin osaleda", mis juhatab sind BrowManiac e-poodi, kus saad valida endale sobivaima makselahenduse ning sooritada turvaliselt ostu. Koolitusele saad ligipääsu 1 kuuks

Kuidas saan koolitusele peale ostu ligipääsu?

Kui süsteem on saanud teavituse Sinu ostust ning ka õppemaks on edukalt laekunud, siis genereeritakse ja edastatakse Sulle 24h jooksul unikaalne kasutajatunnus ning parool, millega õppekeskkonda pääsed ning oma õpiteekonda alustada saad. 

Kas saan ka vajadusel koolituse ajal nõu küsida koolitajalt?

Terve koolituse kestel on koolitaja Sinu jaoks olemas, et saaksid oma küsimustele vastused ja muredele lahendused. Koolitaja on Sinu mentoriks veebi teel ning seda ilma igasuguse lisatasuta. 

Kellele antud koolitus sobib?

Lash Lift Basic koolitus sobib nii täiesti alustavale tehnikule, kes soovib õppida midagi uut kui ka juba tegutsevale ilutegijale, kes soovib oma teadmisi värskendada. Oodatud on kõik.

Kas koolitus on tootjabrändi põhine?

Koolitus ei ole seotud ühegi brändiga. Seal ei tehta õpilastele toodete müüki, vaid õpetakse vajalike oskusi lash lifti kvaliteetseks teostamiseks ja vajadusel jagatakse tootesoovitusi erinevate brändide toodete vahel, et õpilasele tutvustada erinevaid variante. 

Kust ma saan vajalikud vahendid lash lift protseduuri teostamiseks?

Kõik vajalikud emulsioonid, silikoonpadjad, liimid, töövahendid, keemilised värvid jms. saad soetada BrowManiac e-poest spetsiaalse BrowManiac Koolitused õpilase soodustusega -10%. Kood on mõeldud ühekordseks kasutamiseks. 

Olen alustaja tehnik ning ei tea mis tooted head on - kuidas siis neid valida?

Kui Sa oled alustaja tehnik ning ei tea veel lash lifti toodetest palju, siis saad koolitajalt küsida nõu ja ta aitab Sul kokku panna Sinu esimese stardikomplekti. Või vali omale sobiv lash lifti komplekt BrowManiac koolitaja poolt komplekteeritud stardikomplektide seast siit. Samuti võid küsida ka juba tegutseva ilutegijana nõu, kui soovid teada, millised on parimad tooted lash liftis, mida koolitaja tõeliselt soovitab ja ise kasutab. 

Kas koolituse lõppedes väljastatakse ka tunnistus?

Peale koolituse läbimist väljastatakse Sulle tunnistus, mis tõestab Sinu osalemist koolitusel ning on Sinu pädevuse kinnituseks. Tunnistus edastatakse digitaalselt e-maili teel prindikõlbliku kvaliteediga.

Kas tuleb sooritada ka eksam?

Tagasiside eesmärgil sooritab õpilane peale veebikoolituse läbimist oma valitud modellil, ajal ja kohas praktilise töö ehk lash lift protseduuri koos keemilise värvimisega. Protseduuri etapid tuleb jäädvustada üles piltidena koolitaja antud juhiste järgi. Seejärel esitatakse need koolitajale, kes vaatab praktilise töö üle ning annab tagasisidet õpilasele. 

* Basic koolitustega ei ole praktilise töö esitamine kohustuslik.

Kui praktiline töö ei tule hästi välja, kas ma siis ei saa tunnistust?

Tunnistuse saavad kõik õpilased, olenemata praktilise töö edukusest. Praktilise töö teostamise eesmärk on eelkõige koolitaja poolse tagasiside andmine õpilasele, hinnates tema omandatud oskuste rakendamist lash lift protseduuri teostamisel ning jagades nõuandeid ja nippe tuleviku tarbeks. 

Millised võimalused on koolituse eest tasumiseks?

Koolituse eest on võimalik tasuda mitmes osas maksega, järelmaksuga või tasuda koheselt kogu koolituse tasu täies mahus. Paindlikke makselahendusi pakuvad BrowManiac e-poe koostööpartnerid. Kui soovid tasuda mitmes osas või järelmaksuga, siis selleks eraldi koolitajat teavitama ei pea. Koolitust e-poes ostes valid kassas ise omale sobivaima makselahenduse ning toimid edasi vastavalt seal saadud juhistele. 

Kas koolitust on võimalik osta ka tervele ilusalongi kollektiivile?

Kui soovitakse osta koolitust grupile, siis selleks tuleb saata koolitajale kiri osalejate arvuga ning seejärel tehakse BrowManiac Koolitused poolt selleks eraldi kohandatud pakkumine. 
Created with