Kelli Pärnapuu

Kulmutehnik, lash lifti meister, koolitaja

Usun Sinusse!

Kas tunned, et teed tööd, mis Sulle tegelikult kunagi meeldinud ei ole? Või soovid leida lisatööd? Aga äkki Sinu unistus ongi alati olnud saada ilutegijaks? Või oled juba tegutsev ilutegija, kes soovib täiendada oma teadmisi?

Ilukoolitustele satub palju erinevaid naisi erinevate taustadega. Mina usun aga, et kõigil neil on olemas kirg, loov meel ja nobedad näpud, et midagi ilusat luua. Selleks aga, et kõik see oma kogu võimsuses ellu äratada ja luua kõrgeimal tasemel ilu, on vaja omandada professionaalsed teadmised antud valdkonnas ja saada ka tuge, et neid teadmisi edukalt rakendada. Pärast 9+ aastast kogemust lash lifti meistri ja kulmutehnikuna ning peale tuhandete naiste enesehinnagu tõstmist iluteenuste abil, tunnen, et soovin oma teadmisi ka teistega jagada.

Hoian end igapäevaselt kursis oma eriala uusimate trendide, tehnikate ja toodetega - see hoiab mind pidevas arengus ning ei lase mugavustsooni laskuda, vaid innustab pidevalt edasi arenema oma töös ning ka koolitajana. Oma teadmisi olen otsustanud edasi jagada just mugavas veebikoolituste formaadis. Tunnen, et sellisel viisil on õppekeskkond oluliselt pingevabam, sest õpilane saab teadmisi omandada oma valitud ajal, kohas ning tempos. Ja ka koolitaja saab pakkuda sellisel moel parimat individuaalset lähenemist. 

Kohtumiseni koolitustel! 

Veebikoolitused

Created with