rahvusvaheline LASH LIFTI koolitusprogramm

Lash Lift Revolution 3.0 x Hands On

Uliana Shchepeleva, tuntud kui Lashmother Uli, poolt loodud ainulaadne lash lifti koolitusprogramm. See koosneb veebipõhisest teooriaõppest Uliana juhendamisel ja praktilisest koolituspäevast, mida juhendab kogenud koolitaja Kelli Pärnapuu. Õpilased saavad teooriat mugavalt õppida oma tempos ja ajal, samas kui praktiline päev võimaldab neil oma oskuseid modellide peal rakendada ja professionaalse juhendamise all täiustada.
Empty space, drag to resize
  999€  
Write your awesome label here.


Mida koolitus sisaldab?

  • 13 demo modellil
  • 50 teooriavideot
  • Koolitaja online tugi
  • Praktiline õppepäev
  • Lash lifti komplekt kingituseks

Ligipääs 7 kuuks

Uute teadmise omandamiseks on Sul aega tervelt 7 kuud. Soovikorral võid koolituse teooriaosa kasvõi mitu korda algusest lõpuni vaadata. 

5 tunnistust

Teooriaosa läbimisel saad 4 tunnistust ning peale praktilist õppepäeva veel lisaks ühe tunnistuse.
Saa tuttavaks koolitajatega

Kelli Pärnapuu

Kelli on kogenud professionaal, kellel on üle 10-aastane kogemus lash lifti meistrina, kulmutehnikuna ja koolitajana. Ta on loonud eduka e-poe BrowManiac, mis on suunatud ilutegijatele, ning lisaks tegeleb ta ka veebidisainiga.

Koolituste läbiviimisel hindab ta personaalset lähenemist, kuna ta usub, et see motiveerib õpilasi rohkem küsimusi esitama ja võimaldab neil saavutada suuremat arengut kui grupikoolitustel. Kelli on tuntud oma sõbraliku ja abivalmi suhtumise poolest, mis muudab ta suurepäraseks koolitajaks.
Tallinn, Eesti
Empty space, drag to resize

Uliana Shchepeleva

Uliana, tuntud ka kui "Lashmother Uli", on ülemaailmselt tunnustatud lash lifti koolitaja, kellel on üle 15-aastane kogemus selles valdkonnas. Ta omab kõrgeima taseme sertifikaate nii Euroopas kui ka Kanadas ning jagab kirglikult oma laialdasi teadmisi ja aastatepikkust kogemust, mis on unikaalsed ja väärtuslikud. Tema õpetus on alati praktiline ja põhjalik, pakkudes õpilastele võimalust mitte ainult õppida, vaid ka mõista lash lifti protsessi sügavamalt.

Uliana on tuntud oma nakatava optimismi poolest, mis innustab tema õpilasi alati uusi väljakutseid vastu võtma ning pidevalt arenema. Ta loob koolituskeskkonna, kus julgustatakse loomingulisust ja enesekindlust, tagades samal ajal, et õpilased omandavad kõik vajalikud oskused ja teadmised, et saavutada tipptasemel tulemusi lash lifti valdkonnas.

Toronto, Kanada

KKK

Millal koolitused toimuvad ja kuidas osta?

Koolituse teoreetline osa toimub veebiteel, Sinu valitud ajal, kohas ja tempos. Osalemiseks vajuta koolituslehe päises olevat nuppu "Lisainfo ja ostmine", mis juhatab sind BrowManiac e-poodi, kus saad valida endale sobivaima makselahenduse ning sooritada turvaliselt ostu. Koolituse teooriakeskkonnale saad ligipääsu 7 kuuks

Praktiline õppepäev toimub kokkuleppel Eesti koolitajaga Tallinnas asuvas stuudios ning see tuleb õpilasel läbida 3 kuu jooksul alates koolitusprogrammi soetamisest. 

Kuidas saan koolitusele peale ostu ligipääsu?

Kui süsteem on saanud teavituse Sinu ostust ning ka õppemaks on edukalt laekunud, siis edastatakse sulle 5 tööpäeva jooksul info, mille abil õppekeskkonda pääsed ning oma õpiteekonda alustada saad. 

Kas saan ka vajadusel koolituse ajal nõu küsida koolitajalt?

Terve koolituse kestel on koolitaja Sinu jaoks olemas, et saaksid oma küsimustele vastused ja muredele lahendused. Koolitaja on Sinu mentoriks veebi teel ning seda ilma igasuguse lisatasuta. 

Kellele antud koolitus sobib?

Lash Lift Revolution 3.0 x Hands On koolitus sobib nii täiesti alustavale tehnikule, kes soovib õppida midagi uut kui ka juba tegutsevale ilutegijale, kes soovib oma teadmisi värskendada. Oodatud on kõik.

Kas koolitus on tootjabrändi põhine?

Koolitus ei ole seotud ühegi brändiga. Seal ei tehta õpilastele toodete müüki, vaid õpetakse vajalike oskusi lash lifti kvaliteetseks teostamiseks ja vajadusel jagatakse tootesoovitusi erinevate brändide toodete vahel, et õpilasele tutvustada erinevaid variante. 

Kust ma saan vajalikud vahendid lash lift protseduuri teostamiseks?

Kõik vajalikud emulsioonid, silikoonpadjad, liimid, töövahendid, keemilised värvid jms. saad soetada BrowManiac e-poest spetsiaalse BrowManiac Koolitused õpilase soodustusega -10%. Lisaks saad soetada tooteid soodsamalt ka The Beauty House Shop'ist. Sooduskoodid on eluaegsed. 

Olen alustaja tehnik ning ei tea mis tooted head on - kuidas siis neid valida?

Kui Sa oled alustaja tehnik ning ei tea veel lash lifti toodetest palju, siis saad koolitajalt küsida nõu ja ta aitab Sul kokku panna Sinu esimese stardikomplekti. Või vali omale sobiv lash lifti komplekt BrowManiac koolitaja poolt komplekteeritud stardikomplektide seast siit. Samuti võid küsida ka juba tegutseva ilutegijana nõu, kui soovid teada, millised on parimad tooted lash liftis, mida koolitaja tõeliselt soovitab ja ise kasutab. 

Kas koolituse lõppedes väljastatakse ka tunnistus?

Peale koolituse läbimist väljastatakse Sulle 5 tunnistust, mis tõestavad Sinu osalemist koolitusel ning on Sinu pädevuse kinnituseks. Tunnistused edastatakse digitaalselt e-maili teel prindikõlbliku kvaliteediga.

Kas tuleb sooritada ka eksam?

Tagasiside eesmärgil osaleb õpilane praktilisel õppepäeval Eesti koolitaja juures ning teostab ülemiste ja alumiste ripsmete lash lift protseduuri koos keemilise värvimisega. Koolitaja jälgib protseduuri etappe, vajadusel juhendab, vastab õpilase küsimustele jne. Seejärel annab tagasisidet õpilasele ja väljastab lõputunnistuse, mis tõendab koolitusprogrammi edukat läbimist. 

Kui praktiline töö ei tule hästi välja, kas ma siis ei saa tunnistust?

Tunnistuse saavad kõik õpilased, olenemata praktilise töö edukusest. Praktilise töö teostamise eesmärk on eelkõige koolitaja poolse tagasiside andmine õpilasele, hinnates tema omandatud oskuste rakendamist lash lift protseduuri teostamisel ning jagades nõuandeid ja nippe tuleviku tarbeks. 

Millised võimalused on koolituse eest tasumiseks?

Koolituse eest on võimalik tasuda mitmes osas maksega, järelmaksuga või tasuda koheselt kogu koolituse tasu täies mahus. Paindlikke makselahendusi pakuvad BrowManiac e-poe koostööpartnerid. Kui soovid tasuda mitmes osas või järelmaksuga, siis selleks eraldi koolitajat teavitama ei pea. Koolitust e-poes ostes valid kassas ise omale sobivaima makselahenduse ning toimid edasi vastavalt seal saadud juhistele. 

Kas antud koolitust on võimalik läbida ka ainult veebiteel?

Ainult veebiteooria osa üksikuna soetada ei ole võimalik. Kui õpilane otsustab praktilisel õppepäeval mitte osaleda, siis ei kuulu see õpilase jaoks koolitaja poolt hüvitamisele ning loetakse toimunuks. 

Kui oled huvitatud ainult veebiteel osalema, siis soovitame Sulle Lash Lift Master koolitust
Created with