RIPSMETE LAMINEERIMISE EHK LASH LIFTI KOOLITUS

Lash Lift Master

Antud koolitus on õige valik, kui Sa ei soovi lihtsalt tunnistust, vaid tahad päriselt ka aru saada mis on lash lift ning soovid omandada selle kohta kõrgel tasemel põhjalike teadmisi, mõistes absoluutselt kõike millega lash lift protseduuri tehes kokku puutud. 
Empty space, drag to resize
  499€

Mida koolitus sisaldab?

  • 9 demo modellidel
  • 71 teooriavideot
  • Enesekontrolli testid
  • 278lk PDF raamat
  • Online tugi

Ligipääs 6 kuuks

Uute teadmiste omandamiseks, nende rakendamiseks ning eksami sooritamiseks on Sul aega pool aastat.

4 erinevat tunnistust

Koolituse edukal lõpetamisel saad mitu tunnistust, mis kinnitavad Sinu osalemist koolitusel ning pädevust. 

Miks valida Lash Lift Master koolitus?

Ei ole brändipõhine

Protseduuri õpetatakse teostama mistahes toodetega. Sulle ei reklaamita ega üritata maha müüa kindlat brändi.

Vabadus

Sina valid aja, koha ning tempo millal soovid koolitust läbida ja uusi teadmisi omandada. Vajalik on ainult internet ja nutiseade. 

Toetav keskkond

Koolituse kestel ja ka peale seda on Sulle toeks tugigrupp, kus saad arutleda kaasõpilastega ja küsida koolitajalt nõu.

Õpilase soodustus

Õpilased saavad alati BrowManiac e-poes kõikidelt toodetelt -10% soodustust.

Enesekindlus

Peale koolituse läbimist oled oma töös teadlikum ning julgem, sest tead mida, kuidas ja miks teed ning mõistad protseduuri terviklikku protsessi.  

Makselahendused

Koolitust on võimalik soetada vajadusel ka mitmes osas maksetega või järelmaksuga. 

KKK

Millal koolitused toimuvad ja kuidas osta?

Koolitused toimuvad 24/7, Sinu valitud ajal, kohas ja tempos. Ostmiseks vajuta koolituslehe päises olevat nuppu "Soovin osaleda", mis juhatab sind BrowManiac e-poodi, kus saad valida endale sobivaima makselahenduse ning sooritada turvaliselt ostu. Koolitusele saad ligipääsu 6 kuuks

Kuidas saan koolitusele peale ostu ligipääsu?

Kui süsteem on saanud teavituse Sinu ostust ning ka õppemaks on edukalt laekunud, siis genereeritakse ja edastatakse Sulle 24h jooksul unikaalne kasutajatunnus ning parool, millega õppekeskkonda pääsed ning oma õpiteekonda alustada saad. 

Kas saan ka vajadusel koolituse ajal nõu küsida koolitajalt?

Terve koolituse kestel on koolitaja Sinu jaoks reaalajas tugigrupis olemas, et saaksid oma küsimustele vastused ja muredele lahendused. Koolitaja on Sinu mentoriks veebi teel ning seda ilma igasuguse lisatasuta. 

Kellele antud koolitus sobib?

Lash Lift Master koolitus sobib nii täiesti alustavale tehnikule, kes soovib õppida midagi uut kui ka juba tegutsevale ilutegijale, kes soovib oma teadmisi täiendada. Oodatud on kõik, sest asjalikke ning professionaalseid teadmisi leidub sellel koolitusel küllaldaselt. Lähenen igale õpilasele individuaalselt, seega ei pea muretsema, et keegi abita jääb.

Kas koolitus on tootjabrändi põhine?

Lash Lift Master koolituse üheks eeliseks ongi see, et koolitaja ei promo ainult teatud brändi ega õpeta Sind ainult kindla brändiga lash lifti tegema. Selle koolituse läbides oskad Sa lash lifti teostada ükskõik mistahes brändiga. Samuti oskad ka ise edaspidi tulevikus analüüsida erinevate brändide efektiivsust, st. Sa ei lange enam reklaami ohvriks ning oskad isesesivalt valida omale alati parimad tooted. 

Kust ma saan vajalikud vahendid lash lift protseduuri teostamiseks?

Kõik vajalikud emulsioonid, silikoonpadjad, liimid, töövahendid, keemilised värvid jms. saad soetada BrowManiac e-poest spetsiaalse BrowManiac Koolitused õpilase soodustusega -10%. Seda nii koolituse kestel, kui ka peale koolitust. 

Olen alustaja tehnik ning ei tea mis tooted head on - kuidas siis neid valida?

Kui Sa oled alustaja tehnik ning ei tea veel lash lifti toodetest palju, siis saad koolitajalt küsida nõu ja ta aitab Sul kokku panna Sinu esimese stardikomplekti. Või vali omale sobiv lash lifti komplekt BrowManiac koolitaja poolt komplekteeritud stardikomplektide seast siit. Samuti võid küsida ka juba tegutseva ilutegijana nõu, kui soovid teada, millised on parimad tooted lash liftis, mida koolitaja tõeliselt soovitab ja ise kasutab. 

Kas koolituse lõppedes väljastatakse ka tunnistus?

Peale edukat eksami sooritamist väljastatakse Sulle 4 erinevat tunnistust, mis tõestavad Sinu osalemist koolitusel ning on Sinu pädevuse kinnituseks. Tunnistused edastatakse digitaalselt e-maili teel prindikõlbliku kvaliteediga.

Kus ja millal eksam sooritada tuleb?

Eksami sooritad samamoodi Sinu valitud ajal, kohas ning tempos, kui tunned et oled selleks valmis. Kuskile kohale tulema ei pea ega selleks koolitajaga spetsiaalset aega kokku leppima. Eksami etapid jäädvustad üles piltidena koolitaja antud juhiste järgi ning esitad need peale eksami sooritamist koolitajale hindamiseks. 

Mis juhtub, kui ma eksamit ei läbi?

Kuna koolitusele on ligipääs 6 kuuks, siis on see ka piisav aeg, et saad vajadusel eksamit korduvalt sooritada. Üldiselt kulub teooriamaterjali ning protseduurivideode vaatamiseks 2 nädalat kuni 2 kuud, sõltuvalt õpilase elutempost ning õppetahtest - seega sellest järelejäänud aeg on täiesti piisav, et eksam edukalt sooritada. 

Millised võimalused on koolituse eest tasumiseks?

Koolituse eest on võimalik tasuda mitmes osas maksega, järelmaksuga või tasuda koheselt kogu koolituse tasu täies mahus. Paindlikke makselahendusi pakuvad BrowManiac e-poe koostööpartnerid. Kui soovid tasuda mitmes osas või järelmaksuga, siis selleks eraldi koolitajat teavitama ei pea. Koolitust e-poes ostes valid kassas ise omale sobivaima makselahenduse ning toimid edasi vastavalt seal saadud juhistele. 

Kas koolitust on võimalik osta ka tervele ilusalongi kollektiivile?

Kui soovitakse osta koolitust grupile, siis selleks tuleb saata koolitajale kiri osalejate arvuga ning seejärel tehakse BrowManiac Koolitused poolt selleks eraldi pakkumine. 

Sul tekkis veel küsimusi? 

Created with