LASH LIFTI ehk ripsmete lamineerimise TÄIENDKOOLITUS

Kliendi kaardistamine & silikoonpatjade analüüs

Lash lifti täiendkoolitus on hea valik, kui soovid täiendada oma teadmisi peale Lash Lift Basic baaskoolituse läbimist või kui oled osalenud mõnel teisel ripsmete lamineerimise koolitusel, aga tunned, et sellest jäi väheks.
Empty space, drag to resize
  59€  79€ 
Write your awesome label here.


Mida koolitus sisaldab?

  • 9 teooriavideot
  • Koolitaja tugi

Ligipääs 1 kuuks

Uute teadmiste omandamiseks, nende rakendamiseks ning lõputöö sooritamiseks on Sul aega üks kuu.

Pädevust tõestav tunnistus

Koolituse läbimisel saad tunnistuse, mis kinnitab Sinu osalemist täiendkoolitusel ning uusi värskeid teadmisi. 

Täiendkoolitusel omandatavad teadmised

Antud lash lifti täiendkoolitusel õpetatakse meistrit põhjalikult klienti kaardistama, analüüsides süvitsi tema silmakuju, ripsmeid ja muid sellega kaasnevaid pisinüansse, mis on olulised kvaliteetse lash lifti loomisel.

Õpetatakse vahet tegema erinevatel ripsmetüüpidel, kuidas käituda mati ja läikiva karva puhul, millisel moel mängib rolli ripsmekarva naturaalne värv ja kuju.

Süvitsi tehakse selgeks erinevate silikoonpatjade tüübid ja kuidas neid korrektselt ning ohutult puhastada.

Täiendkoolituse staariks on silikoonpatjade ülimalt põhjalik analüüs, kus tutvustatakse tuntumaid silikoonpatju, antakse juhised milliste ripsme- ja silmatüüpide peal neid tohib kasutada ja millal neid ei oleks hea kasutada ning kuidas kanda peale emulsioonid sõltuvalt silikoonpadja kujust, et saavutada soovitud tulemused (seda mitmes erinevas variatsioonis).

Tutvustatakse golden ratio valemit, mille alusel luua perfektne koolutuskaar.

Tehakse selgeks mis on apex, kus see asub, kuidas seda leida ning kui olulist rolli mängib see kvaliteetse lash lifti loomisel.

Ka õpid koolutuse tulemust ette aimama ühe lihtsa nipiga juba enne protseduuri algust, ilma, et peaksid seda katseeksitusmeetodil korduvalt erinevatel visiitidel proovima.

Tutvu OMA Koolitajaga

Kelli Pärnapuu

Mulle väga meeldib end kursis hoida oma eriala uusimate trendide, tehnikate ja toodetega - see hoiab mind pidevas arengus ning ei lase mugavustsooni laskuda, vaid innustab pidevalt edasi arenema. Õnneks ilumaailmas toimub alati midagi põnevat, seega ei pea ma muret tundma, et ühel hetkel ilu loomine minu jaoks igavaks ning rutiinseks muutuks.

Samuti meeldib mulle oma teadmisi ja avastusi teistega jagada ning olen otsustanud teha seda just veebikoolituste formaadis. Tunnen, et sellisel viisil on õppekeskkond oluliselt pingevabam ja õpilane saab teadmisi omandada oma valitud kohas, ajal ning tempos.

Alates 2023a. on mul ka suur au teha koostööd maailmakuulsa lash lifti koolitaja Uliana Shchepeleva'ga, kes on tuntud ka Lashmother Uli'na. Olen tema rahvusvahelistel veebikoolitustel master trainer, kes aitab ja juhendab erinevaid õpilasi nende õppeteekonnal terve üle maailma.
Keeled mida räägin: eesti ja inglise.

Rohkem infot koolitaja kohta leiad siit

Created with