Müügitingimused

"BrowManiac Koolitused" koolitusi müüva veebipoe BrowManiac (edaspidi Veebipood) omanik on MARUMARU OÜ (registrikood 14356462), asukohaga Järvevana tee 9, Tallinn 11314, Harju maakond, Eesti Vabariik.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo


Müügitingimused kehtivad Veebipoest koolituste ostmisel.


Veebipoes müüdavate koolituste hinnad on märgitud koolituste juurde. Hinnale ei lisandu tasu kauba kättetoimetamise eest, kuna tegu on virtuaalsete toodetega. Kõik veebipoes müüdavate koolituste hinnad on eurodes.


Teave müüdava koolituse kohta on esitatud Veebipoes vahetult koolituse juures.
Tellimuse vormistamine


Koolituse tellimiseks tuleb lisada soovitud koolitus ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:


Eesti pangamaksed: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Citadele, Revolut

Montonio Split maksa hiljem või mitmes osas makselahendused

Järelmaksuvõimalus järgnevatelt krediidiandjatelt: TFBank, Placet Group, Bigbank, SVEA Finance, Holm Bank


NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.


Makseid vahendab Montonio Finance. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Montonio Finance turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.


Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.


Kui tellitud koolitust ei ole võimalik pakkuda seoses koolituse lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Taganemisõigus


Pärast tellimuse tegemist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda ainult enne seda, kui talle pole veel edastatud unikaalset kasutajatunnust ja parooli. Kui Veebipood on ostjale edastanud juba koolitusel osalemiseks vajaliku kasutajatunnuse ning parooli, ei ole ostjal võimalik enam sõlmitud lepingust taganeda. 


Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.


Lepingust taganemiseks tuleb esitada vabas vormis avaldus, kuhu tuleb lisada ostuarve, märkida taganemise põhjus ning saata see e-posti aadressile info@browmaniac.ee.


Veebipood tagastab ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.


Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust, kui koolituse hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla koolituse turuhinna.
Pretensiooni esitamise õigus


Veebipood vastutab ostjale müüdud koolituse lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba koolituse ligipääsu andmise hetkel.


Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt ühe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@browmaniac.ee.


Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.
Otseturustus ja isikuandmete töötlemine


Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning koolituse ostjale edastamiseks. 


Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.


Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.
Vaidluste lahendamine


Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need edastada info@browmaniac.ee.


Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin.

Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.


Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.Created with