Kelli Pärnapuu

Kulmutehnik, lash lifti meister, koolitaja

Usun Sinusse!

Kas tunned, et teed tööd, mis Sulle tegelikult kunagi meeldinud ei ole? Või soovid leida lisatööd? Aga äkki Sinu unistus ongi alati olnud saada ilutegijaks? Või oled juba tegutsev ilutegija, kes soovib täiendada oma teadmisi?

Ilukoolitustele satub palju erinevaid naisi erinevate taustadega. Mina usun, et kõigil neil on olemas kirg, loov meel ja nobedad näpud, et midagi ilusat luua. Selleks aga, et kõik see oma kogu võimsuses ellu äratada ja luua kõrgeimal tasemel ilu, on vaja omandada professionaalsed teadmised antud valdkonnas ja saada ka tuge, et neid teadmisi edukalt rakendada. Pärast 9+ aastast kogemust lash lifti meistri ja kulmutehnikuna ning peale tuhandete naiste enesehinnagu tõstmist iluteenuste abil, tunnen, et soovin oma teadmisi ka teistega jagada.

Hoian end kursis oma eriala uusimate trendide, tehnikate ja toodetega - see hoiab mind pidevas arengus ning ei lase mugavustsooni laskuda, vaid innustab pidevalt edasi arenema. Samuti meeldib mulle oma teadmisi ja avastusi teistega jagada ning olen otsustanud teha seda just interaktiivsel moel. Tunnen, et sellisel viisil on õppekeskkond oluliselt pingevabam ja õpilane saab teadmisi omandada oma valitud kohas ning tempos.

Lähenemine 

Need on minu lähenemisviisid koolitamisele ja õppeprotsessile

Stressivaba õppimine

Vabadus valida millal, kus ja millises tempos soovid uusi teadmisi omandada. Jääb ära aja planeerimine koolituse jaoks, kohale sõitmine ja kiirustades õppimine.

Teadmise kontroll

Lisaks olen koostanud koolitusmoodulite vahepeale ka teadmise kontrolli testid, et saaksid oma uusi teadmisi koheselt ka proovile panna ja neid kontrollida. 

Mentorlus

Olen Sulle koolituse kestel ning ka peale seda küsimuste korral olemas, sest soovin, et minu õpilased ei jääks kunagi oma muredega üksinda. 

Jälgi minu tegemisi

Kliendid ja õpilased räägivad

Kõige professionaalsem ja kindlam iluspetsialist, kellega olen kokku puutunud. Tema tööde kvaliteet on absoluutselt iga kord 100%. Parimad tulemused Tallinnas olen saanud Kelli juures, sestap olen ka tema klienti juba pea viis aastat.
Keit P. 
Sue's approach to my difficulties was excellent. She did a great job in organizing priorities and communicating the right approach to me, which led to some impressive results in my life.
Rob Stevens
I am simply amazed with how Sue managed to lead me to achieving some things that I've been failing to achieve by myself for so many years. I can't wait to see what happens next...
Kaisha Salas

Pea meeles..

“Comparison is the thief of joy.”
Theodore Roosevelt
Created with