Korduma kippuvad küsimused

Millal koolitused toimuvad ja kuidas osta?

Koolitused toimuvad 24/7, Sinu valitud ajal, kohas ja tempos. Koolitusi saab osta BrowManiac e-poest

Millised võimalused on koolituse eest tasumiseks?

Koolituste eest on võimalik tasuda mitmes osas maksega, järelmaksuga või tasuda koheselt kogu koolituse tasu täies mahus. Paindlikke makselahendusi pakuvad BrowManiac e-poe koostööpartnerid.

Kuidas soetada koolitus mitmes osas maksega või järelmaksuga?

Kui soovid tasuda mitmes osas või järelmaksuga, siis selleks eraldi koolitajat teavitama ei pea. Koolitust e-poes ostes valid kassas ise omale sobivaima makselahenduse ning toimid edasi vastavalt seal saadud juhistele. 

Kuidas saan koolitusele peale ostu ligipääsu?

Kui süsteem on saanud teavituse Sinu ostust ning ka õppemaks on edukalt laekunud, siis genereeritakse ja edastatakse Sulle 24h jooksul unikaalne kasutajatunnus ning parool, millega õppekeskkonda pääsed ning oma õpiteekonda alustada saad. 

Kas saan ka vajadusel koolituse ajal nõu küsida koolitajalt?

Terve koolituse kestel ning ka peale seda on koolitaja Sinujaoks olemas, et saaksid oma küsimustele vastused ja muredele lahendused. Koolitaja on Sinu mentoriks veebi teel alati ning seda ilma igasuguse lisatasuta

Kellele interaktiivsed koolitused sobivad?

Koolitused sobivad nii täiesti alustavale tehnikule, kes soovib õppida midagi uut kui ka juba tegutsevale ilutegijale, kes soovib oma teadmisi täiendada. Oodatud on kõik, sest asjalikke ning professionaalseid teadmisi leidub koolitustel küllaldaselt. Lähenen igale õpilasele individuaalselt, seega ei pea muretsema, et keegi abita jääb.

Kas koolitused on tootjabrändi põhised?

Mitte ükski BrowManiac Koolitused loodud koolitus ei ole tootjabrändi põhine, st. ma ei reklaami ühtegi konkreetset brändi, et just ainult see toode on hea ja ainult sellega saab häid tulemusi. Peale koolitusi oskab õpilane ise analüüsida erinevaid tootjabrände ja valida iseseisvalt omale sobivaimad tooted tööks välja. Sa ei lange enam reklaami ohvriks. 

Kui mul on vaja töövahendeid koolitusel õpitu rakendamiseks, siis kust ma need saan?

Kõik vajalikud tooted saad soetada BrowManiac e-poest spetsiaalse BrowManiac Koolitused õpilase soodustusega -10%. Seda nii koolituse kestel, kui ka peale koolitust. 

Kas koolituse läbimisel saab ka tunnistuse?

Peale edukat eksami sooritamist väljastatakse Sulle tunnistus või mitu tunnistust (sõltuvalt koolitusest), mis tõestavad Sinu osalemist koolitusel ning on Sinu pädevuse kinnituseks. Tunnistused edastatakse digitaalselt e-maili teel prindikõlbliku kvaliteediga.

Kus ja millal eksam sooritada tuleb?

Eksami sooritad samamoodi Sinu valitud ajal, kohas ning tempos, kui tunned et oled selleks valmis. Kuskile kohale tulema ei pea ega selleks koolitajaga spetsiaalset aega kokku leppima. Sõltuvalt koolitusest võib eksam olla õppekeskkonnas olev küsimustiku vormis test või praktiline töö modelli peal, mille etapid tuleb üles jäädvustada piltidena ning koolitajale hindamiseks edastada. 

Mis juhtub, kui ma eksamit ei läbi?

Eksamit saab sooritada korduvalt, kuid see peab jääma koolituse kestvuse sisse, st. et kui näiteks ligipääs koolitusele on 6 kuud, siis tuleb ka eksam selle 6 kuu sees sooritada. 

Kas koolitusi on võimalik osta ka tervele ilusalongi kollektiivile?

Kui soovitakse osta koolitust suuremale grupile, siis selleks tuleb saata koolitajale kiri osalejate arvuga ning seejärel tehakse BrowManiac Koolitused poolt selleks eraldi pakkumine. 

Sul tekkis veel küsimusi? 

Created with